Zadzwoń   ZADZWOŃ

Nasi partnerzy

Przedstawiamy współpracujące z nami sprawdzone specjalistyczne placówki medyczne.

Zaprosiliśmy do współpracy najlepsze w naszej opinii specjalistyczne ośrodki medyczne. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom skuteczny i bezpieczny model opieki. Poniższy katalog firm jest stale poszerzany dla dobra naszych pacjentów.

ArtVimed

Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności w nowoczesny, profesjonalny sposób, m. in. z zastosowaniem zaawansowanych technik wspomaganego rozrodu.

Genesis

Genesis od 1999 roku zapewnia badania genetyczne najwyższej jakości. Specjalizuje się w diagnostyce niepowodzeń rozrodu, wad wrodzonych, genetyce onkologicznej oraz diagnostyce chorób rzadkich.

Diagnostyka

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć medycznych laboratoriów diagnostycznych. W punkcie pobrań CliniCare wykonają Państwo niemal wszystkie badania oferowane przez Diagnostykę.

Genomed

Jest innowacyjną firmą, założoną przez grupę naukowców z kilkunastoletnim doświadczeniem i znaczącymi osiągnięciami w dziedzinie genomiki, jak również licznymi publikacjami w międzynarodowych ...

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Do zobaczenia na badaniu!